Svetr_z_ovčí_vlny_Trondra_úvodní
Svetr_z_ovčí_vlny_Trondra_1
Svetr_z_ovčí_vlny_Trondra_2
Svetr_z_ovčí_vlny_Trondra_3
Svetr_z_ovčí_vlny_Trondra_4
Svetr_z_ovčí_vlny_Trondra_5
elegantní skotský vlněný svetr trondra

Skotský vlněný svetr ‚Trondra‘

4070,00 

Trondra je příjemně vzorovaný pánský svetr z čisté ovčí vlny s jednobarevnými lemy a límečkem. Jméno získal po jednom ze Shetlandských ostrovů v severním Skotsku, v jeho barvách se odráží všudypřítomné útesy a divoká příroda.

Podrobnější popis »

Vyčistit
SKU: N/A. Kategorie: , .

Popis Produktu

Elegantní skotský vlněný svetr Trondra vám skvěle poslouží na schůzce i náročnějším výletě do hor. Izolační vlastnosti ovčí vlny v kombinaci se strukturou pletení svetru zpříjemní váš každodenní pohyb. Svetr “dýchá” a tím omezuje vaše přehřívání a pocení, na druhou stranu dokonale izoluje vaše teplo od vnějších podmínek. Výhodou svetrů z ovčí vlny oproti jiným materiálům je zachování vlastností i při mírném promoknutí. Nemusíte se tedy vůbec obávat deštivých dní. 

Vlna ze Shetlandských ostrovů je známá pro svou jedinečnou strukturu, která je velmi vhodná pro výrobu svetrů. Díky tomu, že rodinná společnost Jamieson of Schetland nezpracovává ovčí vlnu z Nového Zélandu a dělá vše na Shetlandech – chová vlastní ovce na Shetlandech, vyrábí vlastní přízi na Shetlandech, ze které pak na Shetlandech splétá svetry – je za jejich báječnými svetry z ovčí vlny velmi nízká uhlíková stopa.

  • Velikosti jsou uváděny v centimetrech s přesností +- 2 cm. Vlněné svetry nelze splétat na milimetr přesně, avšak příze z ovčí vlny se časem přizpůsobí vašim tělesným proporcím, takže drobná odchylka stejně nehraje roli.

>> Vlastnosti vlny a ošetřování <<

>> Výroba << (Jamieson of Schetland)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.