Landscape_turtleneck_Sweater_svetr_ovci_vlna-4
Landscape_turtleneck_Sweater_svetr_ovci_vlna_1
Landscape_turtleneck_Sweater_svetr_ovci_vlna_3
Landscape_Turtleneck_Sweater_zimni_svetr_ovci_vlna_detail_1
Turtleneck_zimni_svetr_ovci_vlna

Irský vlněný svetr ‚Landscape‘

3330,00 3630,00 

Landscape je funkční dvojitě pletený svetr z čisté ovčí vlny s rolákem.

Podrobnější popis »

Barva hlavní části
Přehled barev zde »
Velikost
SKU: N/A. Kategorie: , .

Popis Produktu

Landscape je funkční svetr z čisté ovčí vlny s rolákem. Jeho hlavní devizou je extra silné dvojité pletení. Oceníte jej během chladných měsíců při procházkách do přírody, náročné horské turistice, ale i během všedního dne ve městě. Masivní rolák se ještě znásobí ohrnutím, takže zima na krk vám již opravdu nebude. Ovčí vlna je přírodní materiál, který stále v lecčem vyniká nad umělými tkanivy. Poskytuje nejenom perfektní tepelně-izolační vlastnosti, ale díky specifické struktuře pletení také „dýchá“. Omezuje tedy vaše přehřívání a pocení. Velkou výhodou přírodních vlněných svetrů oproti jiným materiálům je, že vlna si uchovává své vlastnosti i při mírném promoknutí, což oceníte především při cestách do přírody.

Landscape Turtleneck Sweater poslouží především na jaře, na podzim a v zimě, kdy může sloužit jako druhá vrstva a perfektní tepelná izolace.

>> Vlastnosti vlny a ošetřování <<

>> Výroba <<  (Rossan Knitwear)

Všechny výrobky Rossan Knitwear se dělají na zakázku v irském Donegalu, proto jejich doručení trvá minimálně 9-13 pracovních dnů při expresním doručení.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.