Riverside_Sweater_svetr_kvalitni_ovci_vlna
riverside_Sweater_svetr_ovci_vlna_4-e1487608090501
riverside_Sweater_svetr_ovci_vlna_detail_1
Riverside_svetr_z_ovci_vlny

Riverside Sweater

3080,00 3380,00 

Riverside Sweater je dvoubarevný univerzální svetr z čisté ovčí vlny se zvýrazněnými lemy.

 

Podrobnější popis »

Barva hlavní části
Přehled barev zde »
Barva menší části
Přehled barev zde »
Velikost
SKU: N/A. Kategorie: , .

Popis Produktu

Riverside Sweater je dvoubarevný univerzální svetr z čisté ovčí vlny se zvýrazněnými lemy. Klasický jednoduchý a elegantní střih je ideální pro všechny volnočasové aktivity od procházek, přes různé druhy sportu až po návštěvu kavárny, galerie či divadla. Ať už se rozhodnete pro kterékoli užití, určitě oceníte unikátní izolační vlastnosti vlny v kombinaci se strukturou pletení svetru, které vám zpříjemní den – výsledný efekt má totiž za následek, že svetr při pohybu “dýchá” a tím omezuje vaše přehřívání a pocení, na druhou stranu při klidu dokonale izoluje vaše teplo od vnějších podmínek. Další velkou výhodou vlněných svetrů oproti jiným materiálům je, že vlna si uchovává své vlastnosti i při mírném promoknutí.

Riverside Sweater poslouží při rozličných příležitostech v průběhu celého roku jako ideální ochrana proti nepřízni počasí i jako vkusný módní doplněk.

>> Vlastnosti vlny a ošetřování <<

>> Výroba <<  (Rossan Knitwear)

Všechny výrobky Rossan Knitwear se dělají na zakázku v irském Donegalu, proto jejich doručení trvá minimálně 9-13 pracovních dnů při expresním doručení.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.