Svetr_z_ovčí_vlny_Yell_úvodní
Svetr_z_ovčí_vlny_Yell_1
Svetr_z_ovčí_vlny_Yell_2
Svetr_z_ovčí_vlny_Yell_3
Svetr_z_ovčí_vlny_Yell_4
Svetr_z_ovčí_vlny_Yell_5
Svetr_z_ovčí_vlny_Yell_6

Skotský vlněný svetr ‚Yell‘

4070,00 

Yell je něžně vzorovaný dámský svetr z čisté ovčí vlny s jednobarevnými lemy a límečkem. Jméno svetru je odvozeno od názvu jednoho ze Shetlandských ostrovů v severním Skotsku. Zemité barvy svetru jsou inspirovány všudypřítomnými útesy i divokou přírodou.

Podrobnější popis »

Vyčistit
SKU: N/A. Kategorie: , .

Popis Produktu

Svetr Yell je ideální parťák pro zasněné toulání po spadaném barevném listí i při dovádění ve sněhu. Ovčí vlna má oproti jiným materiálům skvělé izolační vlastnosti, které si zachovává i při mírném promoknutí. Vlna totiž na sebe dokáže navázat relativně velké množství vody. Struktura pletení je navíc ověřena generacemi – na podzim bývají Shetlandské ostrovy zahaleny těžkými mraky plnými deště.

Svetr z ovčí vlny omezuje přehřívání a pocení a zároveň vás skvěle zahřeje. Vlna ze Shetlandských ostrovů je známá pro svou jedinečnou strukturu, která je velmi vhodná pro výrobu svetrů. Díky tomu, že rodinná společnost Jamieson of Schetland nezpracovává ovčí vlnu z Nového Zélandu a dělá vše na Shetlandech – chová vlastní ovce na Shetlandech, vyrábí vlastní přízi na Shetlandech, ze které pak na Shetlandech splétá svetry – je za jejich báječnými svetry z ovčí vlny velmi nízká uhlíková stopa.

  • Velikosti jsou uváděny v centimetrech s přesností +- 2 cm. Vlněné svetry nelze splétat na milimetr přesně, avšak příze z ovčí vlny se časem přizpůsobí Vašim tělesným proporcím, takže drobná odchylka stejně nehraje roli.

>> Vlastnosti vlny a ošetřování <<

>> Výroba << (Jamieson of Schetland)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.