Svetr_z_ovčí_vlny_Bruray_úvodní
Svetr_z_ovčí_vlny_Bruray_1
Svetr_z_ovčí_vlny_Bruray_2
Svetr_z_ovčí_vlny_Bruray_3
Svetr_z_ovčí_vlny_Bruray_4

Skotský vlněný svetr ‚Bruray‘

4070,00 

Bruray je příjemně vzorovaný pánský svetr z čisté ovčí vlny s jednobarevnými lemy a límečkem. Jméno získal po jednom ze Shetlandských ostrovů v severním Skotsku, v jeho barvách se odráží všudypřítomné útesy, divoká příroda i oceán.

Podrobnější popis »

Vyčistit
SKU: N/A. Kategorie: , .

Popis Produktu

Bruray je elegantní svetr užšího střihu, se kterým můžete trávit dlouhé hodiny venku i za nepříznivého počasí. Izolační vlastnosti ovčí vlny v kombinaci se strukturou pletení svetru zabraňují přehřátí a pocení při pohybu, na druhou stranu v klidu výborně izolují vaše teplo od vnějších podmínek. Tradiční výroba svetrů využívá i další vlastnosti ovčí vlny – má schopnost na sebe vázat větší množství vody, která ze svetru dělá věrného kamaráda do deště. I při mírném promoknutí si totiž svetr z ovčí vlny zachovává své izolační vlastnosti. 

Vlna ze Shetlandských ostrovů je známá pro svou jedinečnou strukturu, která je velmi vhodná pro výrobu svetrů. Díky tomu, že rodinná společnost Jamieson of Schetland nezpracovává ovčí vlnu z Nového Zélandu a dělá vše na Shetlandech – chová vlastní ovce na Shetlandech, vyrábí vlastní přízi na Shetlandech, ze které pak na Shetlandech splétá svetry – je za jejich báječnými svetry z ovčí vlny velmi nízká uhlíková stopa.

  • Velikosti jsou uváděny v centimetrech s přesností +- 2 cm. Vlněné svetry nelze splétat na milimetr přesně, avšak příze z ovčí vlny se časem přizpůsobí Vašim tělesným proporcím, takže drobná odchylka stejně nehraje roli.

>> Vlastnosti vlny a ošetřování <<

>> Výroba << (Jamieson of Schetland)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.