Svetr_z_ovčí_vlny_Whalsay_úvodní
Svetr_z_ovčí_vlny_Whalsay_1
Svetr_z_ovčí_vlny_Whalsay_2
Svetr_z_ovčí_vlny_Whalsay_3

Skotský vlněný svetr ‚Whalsay‘

4070,00 

Whalsay je příjemně vzorovaný pánský svetr z čisté ovčí vlny s jednobarevnými lemy a límečkem. Jméno získal po jednom ze Shetlandských ostrovů v severním Skotsku, v jeho barvách se odráží všudypřítomné skály, útesy i drsná příroda.

Podrobnější popis »

Vyčistit
SKU: N/A. Kategorie: , .

Popis Produktu

0Svetr Whalsay z čisté ovčí vlny vám zpříjemní putování v přírodě i dlouhé zimní večery s knihou. Vlna má přirozené hygroskopické vlastnosti – může na sebe navázat více než 30 % vlastní váhy bez ztráty izolačních vlastností. Svetr vás tedy bude hřát i při mírném promoknutí a zároveň omezuje vaše přehřívání a pocení. Propracovaný vzor i struktura pletení odráží více než 5 generací zkušeností tradičního shetlandského výrobce svetrů.

Vlna ze Shetlandských ostrovů je známá pro svou jedinečnou strukturu, která je velmi vhodná pro výrobu svetrů. Díky tomu, že rodinná společnost Jamieson of Schetland chová vlastní ovce na Shetlandech, vyrábí vlastní přízi na Shetlandech, ze které pak na Shetlandech splétá svetry – je za jejich báječnými svetry z ovčí vlny velmi nízká uhlíková stopa.

  • Velikosti jsou uváděny v centimetrech s přesností +- 2 cm. Vlněné svetry nelze splétat na milimetr přesně. Ale příze z ovčí vlny se časem přizpůsobí Vašim tělesným proporcím, takže drobná odchylka stejně nehraje roli.

>> Vlastnosti vlny a ošetřování <<

>> Výroba << (Jamieson of Schetland)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.