Svetr_z_ovčí_vlny_Foula_úvodní
Svetr_z_ovčí_vlny_Foula_1
Svetr_z_ovčí_vlny_Foula_2
Svetr_z_ovčí_vlny_Foula_3
Svetr_z_ovčí_vlny_Foula_4
Svetr_z_ovčí_vlny_Foula_5

Skotský vlněný svetr ‚Foula‘

4070,00 

Foula je něžně vzorovaný dámský svetr z čisté ovčí vlny s jednobarevnými lemy a límečkem. Svetr je pojmenovaný po jednom ze Shetlandských ostrovů v severním Skotsku. Název pochází ze staré severštiny a původně znamená “Ptačí ostrov”. V barvách svetru se tak promítá šumění ptačích křídel, ostré útesy i vlny oceánu.

Podrobnější popis »

Vyčistit
SKU: N/A. Kategorie: , .

Popis Produktu

0Foula je vzorovaný dámský svetr elegantního střihu s příjemnými žebrovanými lemy. Struktura úpletu podporuje přirozené izolační a hygroskopické vlastnosti vlny, svetr zároveň při pohybu “dýchá” a tím omezuje přehřívání a pocení. Je skvělým parťákem do nevlídného počasí, ovčí vlna si oproti jiným materiálům uchovává své vlastnosti i při mírném promoknutí.

Vlna ze Shetlandských ostrovů je známá pro svou jedinečnou strukturu, která je velmi vhodná pro výrobu svetrů. Díky tomu, že rodinná společnost Jamieson of Schetland nezpracovává ovčí vlnu z Nového Zélandu a dělá vše na Shetlandech – chová vlastní ovce na Shetlandech, vyrábí vlastní přízi na Shetlandech, ze které pak na Shetlandech splétá svetry – je za jejich báječnými svetry z ovčí vlny velmi nízká uhlíková stopa.

  • Velikosti jsou uváděny v centimetrech s přesností +- 2 cm. Vlněné svetry nelze splétat na milimetr přesně, avšak příze z ovčí vlny se časem přizpůsobí Vašim tělesným proporcím, takže drobná odchylka stejně nehraje roli.

>> Vlastnosti vlny a ošetřování <<

>> Výroba << (Jamieson of Schetland)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.